EST ENG RUS
Torus
Rippsillal

Peoeeskiri

Selleks, et ka kõik teised külalised seiklusmaast rõõmu saaks, palume Teil kinni pidada alljärgnevast peo eeskirjast: 

 - Palume üleriided ja jalanõud jätta garderoobi. Seiklusmaal on välisjalanõudes viibimine rangelt keelatud. Palume kaasa võtta sportlikud ja puhtad sisejalanõud, mis on heleda kummitallaga.
- Seiklusmaa atraktsioonidele on toidu ja joogiga minemine keelatud. Lubatud on söögi ja joogiga ringi liikuda vaid vastava sünnipäevamaja ja miniköögi alas. 
-  Sünnipäevamajade rentimisel vastutab kogu ürituse vältel laste turvalisuse ja järelevalve ning ruumi heakorra eest lapsevanem. 
-  Palume hoida sünnipäevamajade rentimisel ruumides puhtust ning prügi palume toimetada selleks ettenähtud kohta.  
-  Sünnipäevaruumides on suitsetamine ja alkohoolsete jookide pruukimine keelatud. 
- Vulkaan- ja säraküünlad on rangelt keelatud. Lubatud on ainult tavalised küünlad. 
- Sünnipäevadel kasutame korduvkasutatavaid nõud, mille peale kleepsude kleepimine, markeriga kirjutamine jne on keelatud.
-  Peo palume lõpetada õigeaegselt, et järgmistel külalistel ei tuleks oodata ja meie teenindajad jõuaks ruumid õigeaegselt järgmistele sünnipäevalistele ette valmistada. 
-  Peotoa hind sisaldab peotoa kasutamise võimalust vastavalt eelnevalt broneeritud ajale, kokku on võimalik viibida sünnipäevatoas 3h. Peotoa ettevalmistus- ja koristusaeg on selle 3h sees. Peo lõppedes palume tuba koristada ning õigeaegselt vabastada, et Muuuvi töötajad saaksid toa järgmiseks peoks ette valmistada.
 
Meeldejäävat pidu soovides !
ATRAKTSIOONID
PEOPAKETID
CATERING
LISATEENUSED
HINNAD
GALERII KONTAKT BRONEERI