EST ENG RUS
Kampaania
Templid
Kampaania
Toidud
Uued atraktsioonid

Glow in the dark sünnipäevapidu!

Uus lahe sünnipäevapidu "Glow in the dark" on sobilik 6-8 aastastele poistele ja tüdrukutele. Peo teeb ägedaks UV valgus, mis muudab heledad asjad särama. Selleks on meil vingelt üles seatud sünnipäevamaja, millel on helendavad dekoratsioonid. Samuti saavad kõik pidulised kingituse, mis helendab pimedas! Külalistele on võimaik saata lahedad kutsed, selleks et nad ikka teaksid, mis on peo temaatika. Palu kindlasti külalistel ka selga panna või kaasa võtte asju, mis helendavad ja pidu saab olema ülimalt vinge! Võimalus on ka kohapealt lisaks osta ägedaid pimedas helendavaid tooteid!

Enne diskovalgust joonistame sünnipäevalistele UV-värvidega vahvad joonistused kätele ja näole. Spetsiaalse UV-valguse abiga jääb joonistus erk ja helendav. Lisaks võimalus tellida lisatasu eest professionaalne UV-värvidega näomaalingute tegija, et pidu saaks veelgi efektsem ja meeldejääv.  

„Glow in the dark“ pidu sisaldab 3 tundi peoruumide kasutamist, kus ruumid on dekoreeritud vingete helendavate, teemale kohaste, esemetega. Samuti on ka läbi mõeldud kõik toidud ja ka lauanõud, et need annaksid peole elevust juurde. Kingituse saavad kõik külalised!

Rohkem infot leiate meie pakettide alt!
Broneeri Glow in the dark pidu Muuuvis kirjutades info@muuuv.ee või helistage 6051100.
Broneerida saab ka
kodulehelt!
ATRAKTSIOONID
PEOPAKETID
CATERING
LISATEENUSED
HINNAD
GALERII KONTAKT BRONEERI