EST ENG RUS
piraat
Balbiino
Roosa Unistus
Laste sünnipäev imedemaa
Limpa sünnipäevapidu
sünnipäev laste mängutuba

23-27.04 kevadine linnalaager Muuuvis

Teeme  koolivaheaja jälle põnevaks! Iga päev on erinev teema ja laager kestab E-R , iga päev kell 11-17.00 
Piletihind sisaldab lõunasööki ja kõiki tegevusi ning väljasõite. 

Esmaspäeval: KOKKAMISE PÄEV
Õpime valmistama pulgakooke, meisterdame need valmis, kaunistame omale meelepäraselt ja lõpuks sööme ära ka!
Avastame endis pitsakokad ja valmistame koos maitsvaid pitsasid! Pitsa sööme loomulikult ära ka :)

Teisipäeval: LOODUSMUUSEUMI PÄEV
Toimub väljasõit Eesti Loodusmuuseumi kus tutvume kevade tuleku ootuses loomade-lindude pulmakommetega, uurime kuidas loomavanemad oma laste eest hoolitsevad, vaatame ka vahvaid videoid linnupoegadest ja loomalastest ning uurime, kuidas näevad välja vastsündinud siilipojad., milline on metsisemäng ja kuidas kägu suureks sirgub.
Kogunemine kell 12.00 Muuuvis,  kell 12.30 lõuna ja 13.30 buss väljub parklast. Laste üleandmine taas Muuuvis kell 17.00-17.30 vahemikus. Tule avastama ja uusi teadmisi saama! 

Kolmapäeval: TEADUSPÄEV 
Külla tulevad teadustaterist Hull Professor ja tema kaasa, kelle kes viivad läbi huvitavaid katseid ja eksperimente. Väikeste keemikute katseklass töötab kella 12.30-16.00
Läbi päeva saab loomulikult palju mängida ja lustida ja VIrtuaalRuumis lustida. 

Neljapäeval: SPORDIPÄEV
Neljas linnalaagri päöev viib meid Audentse Spordikeskusesse ja et meie spordipäev oleks nagu päris, siis: jookseme, hüppame, teeme teatejooksu või  kui ei taha siis ei tee mitte midagi :-) lustime suures poroloonbasseinis ja mõnname niisama. Pane jalga sportlikud jalanõud ja mugavad spordiriided, ole valmis et õhtuks oled väga väsinud ja  taas paar lahedat uut sõpra leidnud.
Koguneme kella 12.00 Muuuvi, kell 12.30 lõuna ja 13.30 buss väljub parklast. Laste üleandmine kell 17.00-17.30 vahemikus. 

Reede: VOLBRIPÄEV KOOS VÄIKSE NÕIAGA
Külla  tulevad kell12.30 Lastejaam ja Brain Games, et tutvustada lahedaid lauamänge ja filmida see kõik üles ja teha sellest üks äge klipp. NB! Vajalik on lapsevanema nõusolek filmimiseks. 
Laagri lõpetuseks on plaanis eriti lustlik volbripäev koos Väikse Nõiaga Barlevuust! Võta kaasa nõiakostüüm, kübar ja luud või miskit mis lisab üritusele ja sinu isikupärale vürtsi !
Päeva lõpetuseks meeleolukas DISKO!

Iga päev on kohal ka Virtuaalruum!
Pilet: 10 € päev (hinna sees üks soe toidukord)
ATRAKTSIOONID
PEOPAKETID
TOITLUSTUS LISATEENUSED
HINNAD
GALERII KONTAKT BRONEERI