EST ENG RUS
piraat
Balbiino
Roosa Unistus
Limpa sünnipäevapidu
sünnipäev laste mängutuba
Laste sünnipäev imedemaa
Koolivaheaeg veebruaris
SuperMario lastehommikul

Koolivaheajal 25.02-01.03 Muuuvi!

Tule meile uudistama, sest iga päev ootab Sind Muuuvis kella 13-16 erinev tegevus. Kõik õpitoad on sobilikud ja jõukohased vanuses 5-10 a lastele. Koolivaheaja programmi teeme ikka selleks, et leida uusi sõpru ja saada uusi kogemusi. Loomulikult ootavad lapsi kasvatajad Emili, Caroline, Pillekas, Croly, Grete ja Mia, kellega nagu ikka rohkelt lustimist ja tagaajajamist.

Muuuv Seiklusmaal koolivaheaja programm: 
25.02 kell 13-16 Kokkamispäev - valmistame lastega koos mitmeid maitsvaid toite, nii soolast kui magusat.Õpime kasutama erinevaid toiduaineid ja töövõtteid. Menüüs on pulgakoogid ja pizza. Eelregisteerimine on soovituslik. 
26.02 kell 13-16 Spordimängude päev - sportlikud mängud on ikka laste lemmiktegevus.Seetöttu saavad lapsed joosta, hüpata ja mürada südamest. Teem kindalsti teatevõistlusi, kuid ka püsivus ja tasakaalumänge. 
27.02 kell 13-16 Õhupallide meisterdamise päev - Külla tuleb mängujuht Kerlin Liiva kelle juhendamisel õpivad lapsed ise valmistada õhupallidest figuure. Eelregisteerimine soovituslik
28.02 kell 13-16 Loovtegevuse ja meisterdamise päev - Valmistame oma kätega midagi põnevat ja kõik lapsed saavad enda valmistatud toote kaasa. 
01.03 kell 13-16 Üllatuskülaline ja Silent disco - Koolivaheaja viimasel reedel tuleb külla üllatuskülaline. Alates kell 15 paneme aga klapid pähe ja algab vinge Silent Disco, kus sina saad tantsida oma lemmikloo järgi  ja sinu sõber  tantsib hoopis teise muusika taktis.  

Sissepääsupilet 5 eurot.

Muuuvi kasvatajad jälgivad, aitavad ja osalevad lastega kõikide tegevuste läbiviimisel. Lastel on kohapeal võimalik osta lastemenüüst sooja toitu!

Täpsem info Muuuvist 605 1100 või kirjuta info@muuuv.ee.

 
ATRAKTSIOONID
PEOPAKETID
CATERING
LISATEENUSED
HINNAD
GALERII KONTAKT BRONEERI