EST ENG RUS
piraat
Balbiino
Roosa Unistus
Muuuv pilet
Linnalaager

Linnalaager Muuuvis 21-25.august

Linnalaager " Noored seiklejad" pakub 5 päevaks lastele mitmekeskist tegevust. Igas laagripäevas on oluline osa nii käelisel  kui sportlikul tegevusel ning loovust arendavatel ülesanntel.
Lapsi ootab ees paar väljasõitu  ja erinevate töötubade raames meisterdame nii õues kui toas nii et sellest jääks vahva mälestus nii lastele kui Muuuvile. Õpime tegema taas süüa, teeme sporti  nii sees kui väljas, võtame osa väikeste keemikute katseklassist ja kindalsti ei saa mööda kaunitest kunstidest mille raames valmib uus uhke Muuuvi pannoo ning maalime kivid rannas ilusaks.​Matkame ja teeme pikniku kui eesti ilm vähegi lubab:-)
Laager edendab  laste sotsiaalseid oskusi  ning võimaldab leida uusi sõpru. Laagritegevused on sobilikud ja jõukohased kõigile lastele.

Laagri maksumus: 70€ /laps 5päeva ja  17€/laps 1päev
​Laagripäevad kestavad: E- R kell 9.00 - 17.00
​Toitlustus: 2 korda päevas (hommikusöök ja lõunasöök)

Hind sisaldab laagritegevusi, vahendeid tegevusteks ja toitlustust kaks korda päevas ning rohkelt mängimist ja tagaajamist.
​Laagrisse ootame  lapsi vanuses 6-12 eluaastat. Kui mõnel lapsel on õde või vend alla 6a, siis kokkuleppel võtame ka nooremaid lapsi. 

​Info ja registreerimine: Muuuv seiklusmaa telefonil 605 1100 või kirjuta info@muuuv.ee

ATRAKTSIOONID
PEOPAKETID
LISATEENUSED
HINNAD
GALERII KONTAKT BRONEERI