EST ENG RUS
piraat
Balbiino
Roosa Unistus
Limpa sünnipäevapidu
sünnipäev laste mängutuba
seiklusmaa laste mängutuba
Laste sünnipäev imedemaa
linnalaager

Linnalaager Muuuvis 27-31. august

Linnalaager " Noored seiklejad" tuleb taas ja pakkudes  5 päevaks lastele mitmekeskist tegevust. Igas laagripäevas on oluline osa nii käelisel  kui sportlikul tegevusel ning loovust arendavatel ülesanntel.
Lapsi ootab ees paar väljasõitu  ja erinevate töötubade raames meisterdame nii õues kui toas nii et sellest jääks vahva mälestus nii lastele kui Muuuvile. Teeme sporti, võtame osa väikeste keemikute katseklassist, kokanduspäeval õpime tegema jäätist ja külastame jäätisevabrikut. Kindalsti ei saa mööda kaunitest kunstidest mille raames valmivad uued Muuuvi peolipukesed ja uhke pannoo. 
Ühe päeva veedame metsas matkates ja loodust uurides! Õpime giidi juhendamisel metsas orienteeruma, teeme lõkketoitu ja tutvuma mürgiste ja söödavate taimadega. 
Laager edendab  laste sotsiaalseid oskusi  ning võimaldab leida uusi sõpru. Laagritegevused on sobilikud ja jõukohased kõigile lastele.

Laagri maksumus: 100€/laps 5päeva ja  23€/laps 1päev
​Laagripäeva pikkus: E- R kell 9.00 - 17.00
​Toitlustus: 2 korda päevas (hommikusöök ja lõunasöök)

Hind sisaldab laagritegevusi, vahendeid tegevusteks ja toitlustust kaks korda päevas ning rohkelt mängimist ja tagaajamist.
​Laagrisse ootame  lapsi vanuses 6-10eluaastat. Kui mõnel lapsel on õde või vend alla 6a, siis kokkuleppel võtame ka nooremaid lapsi. 

​Info ja registreerimine: telefonil 605 1100 või kirjuta info@muuuv.ee

ATRAKTSIOONID
PEOPAKETID
CATERING
LISATEENUSED
HINNAD
GALERII KONTAKT BRONEERI